ارتقای سئوی سایت با محتوای مناسب

نویسنده:

نقش محتوا در ارتقای سئوی سایت

درصورتی که هدف شما راه اندازی تجارت الکترونیک و کسب درآمد اینترنتی است، درج محتوای آنلاین را باید بیاموزید. مطالب فراوانی در خصوص اهمیت محتوا در ارتقای سئوی سایت از گذشته تا کنون نوشته و منتشر شده است، با این حال هنوز هم محتوای غیر تکراری و بهینه سازی شده، نقش بسیار مهمی در ارتقای سئوی سایت بازی می کند.

مهمترین عامل ارتباط افراد با سایت شما، محتوا و نوشته های سایت شماست که در نهایت منتج به فروش محصول و کسب درآمد شما می شود. در ادامه به نکاتی که باید در تولید محتوا جهت ارتقای سئوی سایت رعایت نمائید را اشاره می کنیم.

ارتقای سئوی سایت با درج محتوای مرتبط با زمینه فعالیت

با یک جستجوی ساده می توانید شرکت های همکار و سایت هایی را که فعالیت مشابهی با شما دارند را بیابید. محتوای آن سایت ها را مطالعه نموده و از آخرین اخبار در خصوص حوزه فعالیت خود با خبر شوید. مقالاتی را که مناسب کسب و کار خود می دانید انتخاب کرده و در سایت خود بازنشر نمائید. بی شک تولید محتوای جدید نتیجه بهتری در ارتقای سئوی سایت نسبت به باز نشر مطالب دارد؛ حال آنکه تولید محتوا کار آسانی نبوده و متاسفانه در کشور ما امری رایج نیست!

نوشتن محتوا با هدف کسب درآمد !

صرفاً نوشتن محتوا و مقاله به منظور ارتقای سئوی سایت و مورد تائید موتورهای جستجو، هدف افراد و شرکت ها از راه اندازی سایت نیست. هدف اصلی، ترغیب بازدیدکننده به خرید خدمت و یا محصولی خاص بی شک هدف نهایی صاحبان وب سایت می باشد.
مطالب شما باید بگونه ای باشد که خواننده را ترغیب به اقدام نظیر ثبت نام در سایت، خرید خدمت و یا دنبال کردن سایت و یا اکانت فیس بوک نماید. بدین منظور از جملات مناسب و تشویق کننده استفاده نمائید. از نوشتن جملات مجهول و اغراق آمیز بنمظور جذب افراد جداً بپرهیزید.

سخن پایانی درباره ارتقای سئوی سایت

از نکات مهم در تهیه و انتشار متون، بیان مطالب مفید و خلاصه گویی در درج محتواست. از تشریح بیش از حد و استفاده از جملات طولانی و توضیحات اضافه بپرهیزید. معمولاً افراد مطالب مختصر و کوتاه را ترجیح می دهند. بمنظور جذاب شدن محتوای سایت و در نهایت ارتقای سئوی سایت ، مطالب خود را بدرستی پاراگراف بندی نموده و از اشکال مختلف متن، نظیر Bullet Point، شماره گذاری و Highlight و … استفاده نمائید. رعایت نکات درج محتوا به جذابیت سایت شما کمک می کند.

0
نواندیش پارسیان

درباره نویسنده:

شرکت طراحی سایت نواندیش پارسیان فعالیت خود را از دی ماه 82 در زمینه طراحی سایت ، طراحی فروشگاه اینترنتی و پورتال آغاز نمود و تا کنون توانسته است به موفقيتهاي در خور توجهي در اين زمينه ها دست يابد. از دیگر محصولات شرکت می توان به طراحی سایت املاک ، طراحی سایت خبری طراحی سایت آژانسهای مسافرتی و ... نام برد
  مطالب مرتبط
  • No related posts found.

نظر خود را بیان کنید