واحد پشتیبانی شرکت ، پل ارتباطی مداوم ما با مشتریان و از ارکان اصلی چرخه‌ حیات محصولات می باشد. دغدغه ما رفع مشکلات و پاسخ به سئوالات شما و درنتیجه فراهم نمودن شرایط لازم برای استفاده‌ بهتر مشتریانمان از امکانات نرم‌افزاری شرکت پارسیان می باشد.
تنوع موضوعی محصولات شرکت و به تبع آن آشنایی با مشتریانی با زمینه فعالیت متفاوت موجب شده، شرکت تجارب ارزشمندی از کسب ‌‌و کارهای گوناگون بدست آورد. تلفیق این تجارب و بهره گیری از تکنولوژی های روز در طراحی سایت که خط مشی اصلی شرکت می باشد، باعث شده تا با ارائه پشتیبانی کامل و مؤثر، موجب ارتقاء بهره‌وری کسب ‌و کار مشتریان شرکت شود.
اپراتورهای مرکز پشتیبانی شرکت پارسیان، آماده‌اند تا با توجه به نوع قرارداد، به سئوالات مشتریان خود پاسخ داده و به حل این مشکلات در اسرع وقت کمک‌ کنند.
استفاده از سیستم تیکتینگ موجب تمرکز پرسنل مرکز پشتیبانی بر روند پاسخگویی به مشتریان شده و مدت زمان پاسخگویی به مشتریان را افزایش می دهد. مشتری نیز با ورود به سامانه پشتیبانی در جریان همه مراحل پاسخگویی قرار گرفته و می تواند از آخرین وضعیت پاسخگویی به تیکت خود مطلع گردد.
همچنین این روند به مدیر واحد پشتیبانی این امکان را می دهد تا با بررسی تیکت های پاسخ داده شده توسط هر یک از پرسنل، کیفیت پاسخگویی مرکز پشتیبانی مشتریان را بررسی کند.

customer-support-form

نحوه عملکرد مرکز پشتیبانی مشتریان

پس از ورود مشتریان به مرکز پشتیبانی مشتریان، تمامی گفتگوها و تیکت ها در سیستم ثبت میگردد و برای هر کدام کد رهگیری خاصی را در نظر میگیرد. اطلاعاتی که کاربر در هنگام ارسال یک تیکت پشتیبانی مشخص می کند عبارت است از:

  • عنوان سئوال یا مشکل
  • توضیحاتی در خصوص مشکل رخ داده
  • انتخاب دپارتمان مربوطه
  • انتخاب خدمت و یا محصول
  • بارگزاری فایل یا پیوست

مدیر مرکز پشتیبانی قادر است به صورت دوره ای یا ماهیانه با گزارش گیری و پایش سطح رضایت مشتریان، از نحوه پاسخگویی اپراتورها اطلاع یافته و در جهت ارتقای سیستم، تصمیمات مقتضی را اتخاذ نماید.