طراحی سایت آژانس مسافرتی

نویسنده:

سابقه شرکت پارسیان در طراحی سایت آژانس مسافرتی و آژانسهای هواپیمایی، این زمینه را فراهم نموده تا با بررسی نیازهای آژانس های مسافرتی و هواپیمایی، اقدام به طراحی سایت آژانس مسافرتی در قالب یک بسته نرم افزاری تحت وب نماید. در طراحی سایت آژانس مسافرتی این امکان فراهم شده تا با درج اطلاعات گردشگری و جاذبه های توریستی مکانهای مختلف، نسبت به جذب بازدیدکننده و درنتیجه کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجوگر نظیر گوگل اقدام نمود. از دیگر امکانات شاخص طراحی سایت آژانس مسافرتی می توان به مدیریت تورهای مسافرتی مختلف و بلیط هواپیما اشاره نمود. همچنین امکان رزرو آنلاین و ثبت سفارش آنلاین، جستجوی پیشرفته در تورهای مسافرتی و … در ... ادامه مطلب »
1

طراحی سایت

نویسنده:

طراحی سایت در دنیای دیجیتال امروزی که ارتباطات الکترونیک و تجارت آنلاین در بین اقشار مختلف جامعه رواج فراوان دارد، برای صاحبان مشاغل و شرکتها از اهمیت خاصی برخوردار است. لذا طراحی سایت حرفه ای و رعایت استانداردهای طراحی وبسایت برای مشاغل از هر صنفی جزء ضروریات و الزامات می باشد. چند دلیل و ویژگی منحصر بفرد ساخت وبسایت برای شرکتها و افراد بطور اختصار عبارتند از: طراحی سایت و جهانی شدن تولیدکنندگان و شرکتهایی که خدمتی خاص را ارائه می کنند چگونه می توانند محصولات و خدمات خود را در سطح کشور و یا در سطح جهانی معرفی و ارائه نمایند؟ بهترین روش، طراحی سایت یا طراحی فروشگاه اینترنتی و معرفی محصولات ... ادامه مطلب »
3

طراحی سایت صنعتی

نویسنده:

نمایش گالری تصاویرقیمت طراحی سایت صنعتیدموی سایت صنعتی طراحی سایت صنعتی برای شرکتهای صنعتی و تولیدکنندگان ماشین آلات صنعتی و تجهیزات آزمایشگاهی یکی دیگر از محصولات شرکت طراحی سایت پارسیان می باشد. طراحی سایت صنعتی با انعطاف پذیری بالا و امکان اختصاصی سازی (Customize) برای مشاغل مختلف و همچنین بهره گیری از امکانات و ماژولهای خاص بر اساس نیاز مشتری، توسط کادر فنی و تیم برنامه نویسی شرکت طراحی و اجرگردیده است. اهداف شرکت پارسیان از طراحی سایت صنعتی عبارتند از: طراحی سایت صنعتی و امکان اطلاع رسانی اینترنتی طراحی سایت کارخانجات صنعتی، کارگاه های تولیدی، مجتمع ها و شهرک های صنعتی طراحی وب سایت صنعتی بمنظور مدیریت اطلاعات صنایعی نظیر صنعت برق، صنعت ... ادامه مطلب »
0