اهمیت طراحی وب سایت

نویسنده:

طراحی وب سایت (Web Design) در واقع طراحی مجموعه ای از صفحه های وب می باشد که تلفیقی از متن، عکس، کلیپ های تصویری و فایل های دیجیتالی دیگر است. اطلاعات استفاده شده در طراحی وب سایت که از طریق شبکه جهانی اینترنت در دسترس کلیه افراد می باشد، بر روی یکی از سرورهای موجود در دیتا سنتر نگهداری می شود. به عبارت دیگر پس از طراحی وب سایت و انتقال آن بر روی سرور و تخصیص یک دامنه به آن، وب سایت شما در سراسر جهان قابل دستیابی خواهد بود.

طراحی وب سایت

امروزه اهمیت طراحی وب سایت برای مسئولین و دارندگان شرکتهای تجاری شفافتر می گردد. دلایل فراوانی بمنظور اثبات اهمیت راه اندازی سایت وجود دارد که در زیر به برخی از این دلایل اشاره می کنیم.

طراحی وب سایت و بازاریابی

طراحی وب سایت یکی از جدیدترین روشهای بازاریابی و جذب مشتری در سراسر دنیا می باشد. پس از طراحی وب سایت کلیه مخاطبین شما از می توانند 24 ساعته خدمات و محصولات شما را براحتی مشاهده و در صورت نیاز با شما تماس حاصل نمایند.

مقوله آموزش

طراحی وب سایت یکی از روشهای ارزان و آسان جهت آموزش و خدمات پشتیبانی به مشتریان می باشد. مشتری می تواند پس از تهیه محصول با مراجعه به وب سایت طراحی شده فروشنده یا ارائه کننده خدمات ، از آموزش های مربوط به آن کالا یا خدمات آگاهی حاصل نماید. همچنین مراکز آموزشی می توانند با طراحی وب سایت به مستریان و متقاضیان خود ، بصورت اختصاصی ارائه خدمات نمایند.

طراحی وب سایت و حضور 24 ساعته

طراحی وب سایت موجب گسترش و رونق کار و حرفه شما می شود. با طراحی وب سایت حرفه ای افراد می توانند خدمات و اطلاعات شغل و حرفه خود را بصور 24 ساعته و 7 روزهفته ، به متقاضیان خود ارائه نمایند و مشتریان نیز با مراجعه به وب سایت طراحی شده، می توانند قیمتها را با هم مقایسه نموده و بهترین را انتخاب نمایند. اگر فروشنده اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی نموده باشد، مشتری می تواند بصورت آنلاین خدمت و یا کالای مورد نیاز خود را تهیه نماید. در نتیجه سایت شما کمک شایانی به گسترش کار و حرفه افراد خواهد نمود. در طراحی وب سایت ، با نصب امکان پشتیبانی آنلاین ، افراد می توانند بصورت آنلاین سئوالات بازدید کنندگان وب سایت خود را پاسخ دهند.

تعامل دو سویه با طراحی وب سایت اینترنتی

از مهمترین و بارزترین خصوصیات طراحی وب سایت ، امکان تعامل دو سویه با مشتری است. در سایر روشهای اطلاع رسانی و تبلیغات ، مردم نمی توانند به آسانی نظرات خود را به اطلاع شرکت مورد نظر برسانند. در حالی که فروشندگان و شرکت هایی که اقدام به طراحی وب سایت نموده اند ، با افزودن صفحه تماس و امکان نظرسنجی آنلاین می توانند تعامل خوبی با بازدیدکنندگان در سراسر جهان برقرار نمایند. این مسئله یکی از بارزترین خصوصیات طراحی وب سایت برای صاحبین مشاغل و صنوف می باشد.

0
نواندیش پارسیان

درباره نویسنده:

شرکت طراحی سایت نواندیش پارسیان فعالیت خود را از دی ماه 82 در زمینه طراحی سایت ، طراحی فروشگاه اینترنتی و پورتال آغاز نمود و تا کنون توانسته است به موفقيتهاي در خور توجهي در اين زمينه ها دست يابد. از دیگر محصولات شرکت می توان به طراحی سایت املاک ، طراحی سایت خبری طراحی سایت آژانسهای مسافرتی و ... نام برد
  مطالب مرتبط

نظر خود را بیان کنید